• START

  PODPORY, DŹWIGARY H20, SKLEJKA SZALUNKOWA, RUSZTOWANIA ELEWACYJNE, SZALUNKI ŚCIENNE

+48 692 426 240

Wynajem szalunków woj. mazowieckie oraz Warszawa

Na polskim rynku budowlanym jesteśmy niezawodnym partnerem na każdym etapie procesu Państwa projektów inwestycyjnych. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb, jakie mają firmy, dlatego oferujemy wszystkim zainteresowanym rusztowania, szalunki, podpory, dźwigary drewniane i odpowiedniej jakości osprzęt. Umożliwiamy wynajem szalunków na terenie województwa mazowieckiego i nie tylko.

Wynajem szalunków stropowych i szalunków ściennych - KBS Construction Warszawa

Nasza firma oferuje kompleksową sprzedaż i wynajem szalunków, zarówno do stropów, jak i ścian. Gwarantujemy, że bez względu na to, czy wybierzecie Państwo szalunki, czy inne elementy, będzie to sprzęt wykonany z solidnych materiałów, który będzie spełniać Państwa wymagania. Prowadzimy również wypożyczalnię szalunków w Warszawie, która zapewnia gotowe zestawy do szalowania stropów. W ich skład wchodzą podpory, stemple, dźwigary, trójnogi i wiele innych elementów. W kategorii szalunków ściennych i szalunków stropowych dostosowujemy ofertę do zmieniających się potrzeb rynku. Jeśli chodzi o dźwigary drewniane, stemple budowlane oraz podpory stropowe, posiadamy pełną gamę asortymentu, co pozwala na optymalne zestawienie kompletu szalunku stropowego.

Oferowane przez nas szalunki na wynajem posiadają wszelkie dopuszczenia i certyfikaty, nie tylko jeśli chodzi o jakość, ale i bezpieczeństwo obsługi. Na rynku warszawskim naszą wypożyczalnię szalunków wyróżnia głównie profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Firma KBS Construction mieści się w województwie mazowieckim, ale działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu stale powiększamy bazę zaufanych klientów, którzy wynajmują nasze szalunki i są zadowoleni z usług.

Szalunki stropowe na wynajem 

szalunek stropowyNasza firma oferuje swoim klientom szeroki zakres sprzętu budowlanego na wynajem. Specjalizujemy się w wynajmie podpór, dźwigar, trójnogów, głowic, rusztowań, kontenerów budowlanych, płynów antyadhezyjnych, zsypów do gruzu oraz szalunków ściennych i stropowych.

Oferowane przez nas szalunki stropowe na wynajem spełniają wszystkie wymagane standardy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości. Decydując się na wynajem szalunków stropowych w naszej firmie, klient może mieć pewność, że dostanie produkt taki, jakiego oczekuje.

Szalunki stropowe na wynajem w naszej firmie są kompletne i nie wymagają dopożyczania dodatkowego sprzętu budowlanego. Naszą misją jest świadczenie usług najwyższej jakości, dlatego dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas szalunków stropowych na wynajem.

Oferujemy pełne zestawy do szalowania stropów, tj.:

 • podpory / stemple,
 • dźwigary H20,
 • głowice krzyżowe,
 • trójnogi,
 • sklejka szalunkowa.

W swojej ofercie do szalunków na wynajem posiadamy również szalunki ścienne.

 Prowadzimy wynajem sprzętu szalunkowego - Warszawa i woj. mazowieckie

szalunki scienneIndywidualne podejście do klienta, szybka realizacja zamówienia, konkurencyjna ceny - to nasze atuty!
Zapewniamy duży wybór rozmiarów paneli i osprzętu.

Od wielu lat zaopatrujemy budowy w wysokiej jakości sprzęt budowlany. KBS Construction to wypożyczalnia szalunków z Warszawy, która zapewnia najlepsze szalunki na wynajem. 

Posiadamy w swojej ofercie:

 • szalunki fundamentowe,
 • szalunki ścienne,
 • szalunki stropowe,
 • akcesoria szalunkowe.

Jesteśmy w stanie obsłużyć każdą budowę na terenie całej Polski. Naszym klientom zapewniamy nowoczesne rozwiązania przy maksymalnie zoptymalizowanych kosztach.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Stawiamy na wysoką jakość obslugi i szybkie działanie.

 

Nasz sprzęt dostarczamy na duże inwestycje, jak również prywatne budowy.
Nasze szalunki wynajmujemy na terenie całej Polski. Skorzystało z nich już wiele renomowanych firm.

 

szalunki

 

Nasze zestawy do szalowania stropów na wynajem obejmują:

 • podpory stropowe / stemple budowlane,
 • dźwigary H20,
 • głowice krzyżowe,
 • trójnogi,
 • poszycie szalunkowe / sklejki – płyty szalunkowe.

Podpory budowlane i stemple budowlane zabezpieczają oraz utrzymują całą konstrukcję, wytrzymując bardzo duże obciążenia, które przenoszone są na podpory przez dźwigary H20. Z kolei głowice krzyżowe wykorzystywane są jako stabilizacja dźwigarów, podpierają szalunki i utrzymują je w odpowiedniej pozycji. Wszystkie elementy wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniając ich wieloletnią użyteczność. KBS Construction Warszawa - solidne szalunki, podpory stropowe, stemple budowlane i dźwigary H20 - zapraszamy!

 szalunki stropowe 

Naszą misją jest świadczenie usług najwyższej jakości, dlatego dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas szalunków stropowych i ściennych na wynajem.

Gdzie wykorzystywane są szalunki stropowe?

Dzięki szalunkom stropowym, budować można poziome elementy betonowe, które nazywane są inaczej stropami. Są one niezbędne do tego, by sklepienie się nie zapadło (a tym samym zniszczyło), dopóki nie zastygnie.

Szalunki stropowe wykorzystywane są wszędzie, gdzie budowane są budynki piętrowe i zazwyczaj służą do tworzenia stropów żelbetonowych. Te konstrukcje stanowią bardzo duży ciężar i dopóki nie zastygną to nie są w stanie same się utrzymać. To właśnie dzięki szalunkom stropowym, które mogą Państwo wynająć w naszej firmie, możemy uzyskać równy i gładki strop. Wykonanie wielu konstrukcji jest wręcz niemożliwe bez użycia szalunków stropowych. Beton póki się zwiąże, nie ma możliwości samodzielnego utrzymania się. Drugim powodem, dla którego szalunki stropowe są niezwykle istotne podczas budowy, to to, że zapewniają bezpieczeństwo pracownikom. Dzięki nim ryzyko zawalenia się stropu jest ograniczone do minimum.

 

KBS Construction - wynajem szalunków stropowych i szalunków ściennych - Warszawa, woj. mazowieckie.

Zapraszamy do współpracy!