• START

  PODPORY, DŹWIGARY H20, SKLEJKA SZALUNKOWA, RUSZTOWANIA ELEWACYJNE, SZALUNKI ŚCIENNEWynajem szalunków woj. Mazowieckie oraz Warszawa

Na polskim rynku budowlanym jesteśmy niezawodnym partnerem na każdym etapie procesu Państwa projektów inwestycyjnych. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb, jakie mają firmy, dlatego oferujemy wszystkim zainteresowanym rusztowania, szalunki, podpory, dźwigary drewniane i odpowiedniej jakości osprzęt.

Szalunki stropowe i ścienne - wynajem - KBS Construction Warszawa

Nasza firma oferuje kompleksową sprzedaż i wynajem szalunków, zarówno do stropów i ścian. Gwarantujemy, że bez względu na to, czy wybierzecie Państwo szalunki czy inne elementy, będa to sprzęty wykonane z solidnych materiałów, które będą spełniać Wasze wymagania. Prowadzimy również wypożyczalnię zestawów do szalowania stropów. W ich skład wchodzą podpory, stemple, dźwigary, trójnogi i wiele innych elementów. W kategorii szalunków ściennych i szalunków stropowych dostosowujemy ofertę do zmieniających się potrzeb rynku.

Jeśli chodzi o dźwigary drewniane oraz podpory stropowe posiadamy pełną gamę asortymentu, co pozwala na optymalne zestawienie kompletu szalunku stropowego. Oferowane przez nas produkty posiadają wszelkie dopuszczenia i certyfikaty, nie tylko jeśli chodzi o jakość, ale i bezpieczeństwo obsługi. Na rynku warszawskim naszą wypożyczalnię szalunków wyróżnia głównie profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Nasza firma mieści się w województwie mazowieckim, ale działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu stale powiększamy bazę klientów.


 

Szalunki stropowe na wynajem

Nasza firma oferuje swoim klientom szeroki zakres sprzętu budowlanego na wynajem. Specjalizujemy się w wynajmie podpór, dźwigar, trójnogów, głowic, rusztowań, kontenerów budowlanych, płynów antyadhezyjnych, zsypów do gruzu oraz szalunków ściennych i stropowych.

Oferowane przez nas szalunki stropowe na wynajem spełniają wszystkie wymagane standardy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości. Decydując się na najem szalunków stropowych w naszej firmie Klient ma pewność, że dostanie produkt taki, jakiego oczekuje.

Szalunki stropowe na wynajem w naszej firmie są kompletne i nie wymagają dopożyczania dodatkowego sprzętu budowlanego. Naszą misją jest świadczenie usług najwyższej jakości, dlatego dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas szalunków stropowych.

Oferujemy pełne zestawy do szalowania stropów tj:

 • podpory / stemple
 • dźwigary H20
 • głowice krzyżowe
 • trójnogi
 • sklejka szalunkowa

Indywidualne podejście do klienta, szybka realizacja zamówienia, konkurencyjna ceny to nasze atuty !
W swojej ofercie do wynajmu posiadamy również szalunki ścienne. Duży rozmiar paneli i osprzętu.

 

Prowadzimy wynajem sprzętu szalunkwego

Posiadamy w swojej ofercie :

 • szalunki fundamentowe
 • szalunki ścienne
 • stropowe
 • akcesoria szalunkowe

 

 

JESTESMY W STANIE OBSŁUŻYĆ KAŻDĄ BUDOWĘ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI. NASZYM KLIENTOM ZAPEWNIAMY NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA PRZY MAKSYMALNIE ZOPTYMALIZOWANYCH KOSZTACH.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Stawiamy na wysoką jakość obslugi i szybkie dzialanie.

 

NASZE SZALUNKI DOSTARCZAMY NA DUŻE INWESTYCJE JAK RÓWNIEŻ PRYWATNE BUDOWY
NASZ SPRZĘT WYNAJMUJEMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI, Z KTÓREGO SKORZYSTAŁO JUŻ WIELE RENOMOWNYCH FIRM

 

Oferujemy pełne zestawy do szalowania stropów tj:

Podpory stropowe / stemple budowlane
Dźwigary H20
Głowice krzyżowe
Trójnogi
Poszycie szalunkowe / sklejki – płyty szalunkowe

 

Indywidualne podejście do klienta, szybka realizacja zamówienia, konkurencyjna ceny to nasze atuty !

 

 

Szalunki stropowe na wynajem w naszej firmie są kompletne i nie wymagają dopożyczania dodatkowego sprzętu budowlanego. Naszą misją jest świadczenie usług najwyższej jakości,
dlatego dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas szalunków stropowych i ściennych.

 

Gdzie wykorzystywane są szalunki stropowe?

Dzięki szalunkom stropowym można budować poziome elementy betonowe, które nazywane są inaczej stropami. Są one niezbędne do tego, by sklepienie się nie zapadło (a tym samym zniszczyło) dopóki nie zastygnie.

Szalunki stropowe wykorzystywane są wszędzie, gdzie budowane są budynki piętrowe izazwyczaj służą do tworzenia stropów żelbetonowych. Te konstrukcje stanowią bardzo duży
ciężar i dopóki nie zastygną to nie są w stanie same się utrzymać. To właśnie dzięki szalunkom stropowym możemy uzyskać równy i gładki strop.

Wykonanie wielu konstrukcji jest wręcz niemożliwe bez użycia szalunków stropowych. Beton póki się zwiąże to nie ma możliwości samodzielnego się utrzymania.

Drugim powodem dlaczego szalunki stropowe są niezwykle istotne podczas budowy to to, że zapewniają bezpieczeństwo pracownikom. Dzięki nim ryzyko zawalenia się stropu jest
ograniczone do minimum.

Zapraszamy do współpracy!